ExpresDokald se mění na DvojKlikové účetnictví - 2kucetnictvi.cz

On-line nástroje, které z vás udělají profesionála
Datum poslední aktualizace: 24. ledna 2017

 

starty.cz

 

Nemusíte být grafický designer, abyste mohli vytvářet profi letáky a plakáty. Nemusíte mít nastudované barevné spektrum, abyste věděli, jaké barvy k sobě patří. Nemusíte platit nehorázné částky, aby to pro vás někdo něco vyrobil. Nemusíte si platit asistentku, která vám připraví nejrůznější podklady nebo trávit hodiny vyhledáváním trendů.

Všechny možné i nemožné věci, dříve vyhrazené jen pro školené profesionály, dnes najdete a vytvoříte v prohlížeči během několika minut. Není to však tak, že tyto webové stránky nejsou pro profesionální použití – naopak, podíváte-li se na reference, nadnárodní firmy i startupy šetří čas a finance přesně tímto způsobem.

Grafickým designérem za pár minut

Díky webu canva.com si můžete snadno vybrat z předpřipravených šablon na různé pozvánky, letáky a pohlednice. Nahrajete si svou fotku, přidáte nápis z připravených písem, vyšperkujete celé dílo nějakou ikonkou a dílo je hotové.

Picture2

Podívejte se na TOP 9 webových vychytávek a ohromte své okolí (Zdroj: www.canva.com)

Zkombinovat barvy, aby k sobě ladily, je celkem věda. Pokud to za vás nevyřeší jedním kliknutím aplikace coolors.co. Vámi vybranou základní barvu doplní za vás dalšími. Variant je celá řada, klikněte mezerníkem a uvidíte další a další kombinace.

coolors

Kombinování barev (Zdroj: coolors.com)

Čeká vás prezentace?

Zapomeňte na popsané slidy drobným písmem a vůbec – powerpoint is dead. prezi.com je nástroj, který vám dovolí vytvářet dynamické prezentace s obrázky, videi, u kterých diváci neusnou. Nevěříte? Mrkněte, jak taková prezentace z prezi.com vypadá:

prezi.com/3jk4domsau3i/heimathafen/

Baštíte data? Rádi se zabýváte čísly, statistikami? Zkuste web infogr.am, díky kterému můžete generovat nejrůznější infografiky, tabulky a data jednoduše přetavit v lákavou vizuální prezentaci. Infogr.am skvěle komunikuje s dalšími aplicemi, například s rozšířeným Google Analytics.

reditt.com

Chcete být v obraze? Zajímá vás, o čem se mluví na sociálních sítích? Co lidé sdílí a co komentují? Projděte si nejnovější trendy na reddit.com, ale musíme vás varovat, že čas na tomto webu utíká neúprosně a rychle. A na ukázku, co je trendy právě teď – průměrná teplota povrchu planet (i.imgur.com/u6Y9YV5.jpg ) nebo foto situace, kterou nikdo nechceme zažít! (i.imgur.com/X3qfVeK.jpg ).

Google Trends

A když jsme u těch trendů, každého z nás zajímá něco – vzdělávání, videa, modelářství, účesy, kočky… Google nabízí zdarma službu Google Trends, do které zadáte klíčové slovo, které vás zajímá a uvidíte, jak moc je vyhledávané právě na Google. A co víc, jak se vyhledávání vyvíjí.

Podívejte se na příklad vyhledávání slova “startup”, modré oblasti jsou ty, kde se vyhledává nejčastěji:

trends

flipboard.com

Chcete mít všechny důležité i zajímavé články na jednom místě? Ze všech webů, které sledujete? Nainstalujte si do svého chytrého zařízení flipboard.com. Ze všech článků dle vašich preferencí tak vznikne unikátní magazín vám přesně na míru.

Dostali jste úkol a nevíte si rady? Na všechno neexistuje zázračný program nebo aplikace. I když tato stránka zázračná je. Vyberete si, co potřebujete a zaplatíte třeba jen dolar a někdo na světě to za vás rád udělá. Prozkoumejte fiverr.com!

muzli.com

Někdy potřebujeme nakopnout kolečka vlastní kreativity a prohlédnout si cizí nápady. Co kdo tvoří a co je nového ve světě nápadů? To vám poodhalí muzli.com, které se dá instalovat i jako rozšíření do vašeho prohlížeče.

 

Za článek děkujeme online magazínu o startupech STARTY.CZ a autorce článku: Petře Budnikovové 

 


 Další články z poradny:

Jsem nově osvč, co musím udělat?Zálohová fakturaDUZP: Datum uskutečnění zdanitelného plněníPlatba záloh na sociální a zdravotní pojištění

   Zjednodušte si podnikání s ExpresDoklad.cz:

Přihlásit do ExpresDoklad.cz

Zpět